کاهش ۵۰ درصدی حجم ارزهای دیجیتال روسیه در چندین صرافی

خبر ارز دیجیتال

صرف نظر از تحریم های اقتصادی رو به رشد علیه روسیه، حجم ارزهای دیجیتال خریداری شده با استفاده از روبل در چندین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال به شدت کاهش می یابد.

بر اساس داده‌های نمایشگرهای جمع‌آوری‌کننده داده‌های بلاک‌چین ، مبادلات وثیقه‌ای از روسیه در صرافی‌های ارزهای دیجیتال به شدت کاهش یافته است. این موضوع این ایده را که روسیه از دارایی‌های کریپتو در مانور تحریم‌ها استفاده خواهد کرد، خنثی می‌کند.

هفته گذشته، زمانی که قیمت بیت کوین بیش از ۱۵ درصد افزایش یافت، برخی از کارشناسان ارزهای دیجیتال پیشنهاد کردند که این افزایش به خرید دارایی های کریپتو توسط روس ها در بحبوحه تحریم های اقتصادی فزاینده مربوط می شود.

مقاله مرتبط | معامله گر کهنه کار به “Gen Zs” توصیه می کند که پس انداز بیت کوین را کنار گذاشته و نگه دارد

علاوه بر این، این باور متناقض به نظر می رسد زیرا Chainalysis داده هایی را نشان می دهد که معاملات ارزهای دیجیتال با ارزش روبل را نشان می دهد. این رقم در روز پنجشنبه به ۳۴٫۱ میلیون دلار سقوط کرد، که حدود ۵۰٪ کاهش از بالاترین قیمت اخیر ۷۰٫۷ میلیون دلار در هفته گذشته در ۲۴ فوریه است.

نظر تحلیلگر سیتی گروپ در مورد وضعیت ارزهای دیجیتال
اظهار نظر در مورد موضوع خرید ارز دیجیتال با تمرکز بر تحریم به بلومبرگ. تحلیلگر الکساندر ساندرز-سیتی گروپ پاسخ داد که حجم معاملات اخیراً نسبتاً کوچک بوده است. با این حال، او همچنین پیشنهاد کرد که این PA بالاتر است زیرا معامله‌گران و سرمایه‌گذاران برای افزایش تقاضای پیش‌بینی‌شده روسیه آماده می‌شوند به جای اینکه این کشور برای خودش تقاضا کند.

 

 

ورکشاپ رایگان

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود در ورکشاپ رایگان مجموعه تحلیل نوین شرکت نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.